آدرس دفتر مرکزی : تهران، بلوار نلسون ماندلا، خیابان عاطفی شرقی، پلاک ٣٣

درباره ما

معرفی شرکت پخش سراسری

شرکت پخش سراسری برزویه حکیم با هدف ارائه خدمات لجستیکی تخصصی (3PL ) محصولات بهداشتی ، آرایشی ، دارویی ، غذایی و شوینده تاسیس شده است. این شرکت با دارا بودن انبار مرکزی مکانیزه در تهران و مراکز توزیع و پخش و دفاتر فروش در سراسر کشور کار انبارش و توزیع و لجستیک معکوس در کانال های توزیع زیر ارائه می نماید :
• داروخانه ها
• گالری ها و فروشگاه های تخصصی بهداشتی و آرایشی
• سوپرمارکت های گرید A و B
• سالن های آرایشی
• فروشگاه های زنجیره ای
• فروشگاه های آنلاین
BHL با اجرای پروژه انبار مرکزی مکانیزه و مجهز و تجهیز و راه اندازی مراکز لجستیکی CDC (Cross Docking Center) کلیه سفارشات کشور را به صورت روزانه در یک انبار مرکزی پردازش و آماده و برای مراکز توزیع و لجستیک مستقر در سراسر کشور ارسال و از آن محل کار توزیع مویرگی و تحویل سفارشات به مشتریان مطابق شکل زیر انجام می شود :

در مراکز استان ها سفارشات مشتریان ظرف 48 تا 72 ساعت از زمان دریافت سفارش تحویل می شود. اجرای پروژه انبار مرکزی و توزیع توسط انبارهای عبوری یکی از مدل های بهینه و Best Practice در مدیریت زنجیره تامین می باشد که هدف آن کاهش سطح موجودی و افزایش سطح سرویس می باشد.
این مدل بیشتر مناسب کالاها و برندهایی است که تنوع ، ریال و ارزش واحد کالای بالایی دارند ، در واقع در تحلیل و آنالیز سود و زیان ، هزینه های نگهداری در این کالاها باید از هزینه حمل بالاتر باشد.
به طور مثال در صنعت بهداشتی و آرایشی به دلیل تنوع بالای کالاها و ارزش ریالی بالای کالا ، استفاده از انبار مرکزی و مراکز توزیع و لجستیک (CDC ) ، کارایی و اثربخشی بالایی دارد.